28 000 HUF
72,54 EUR, 80,00 USD
Albin Denk Wien ezüstözött alpakka kávéscsésze alátét készlet, 6 db-os, áttört tartóval. Jelzett, kis kopással, d: 10 cm / Albin Denk Wien silver-plated coffee saucer set, 6 pcs, with holder