11649. 428. Closed Online auction Antique
28 000 HUF 72,54 EUR, 80,00 USD
0 HUF
Aranyozott bronz kínáló, üveg betéttel, kopásnyomokkal, d: 30 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras