11676. 428. Closed Online auction Antique
4 000 HUF
0 HUF
Régi fa ládikó, oldalain szecessziós nyomatokkal üveg mögött, tetején női aktokkal díszített, kissé kopott, hátoldalán apró sérülésekkel, 24,5x12x16 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras