11643. 428. Closed Online auction Antique
2 400 HUF
0 HUF
Szecessziós, hosszú formájú kínáló tálka, ón, XX. sz. eleje, jelzés nélkül, kissé kopott, 26x9x1,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert