12178. 428. Closed Online auction Flea Market
1 800 HUF
0 HUF
Retro fa tolltartó, 2 kihúzható fakkal, működik, alja erősen sérült, kopott, 23,5x8,5×4 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras