Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 289

Turi György (1952- ) 1998. Brunner Zoltánné Jámbor Gréte alapító / Időskutatási Alapítvány - Idősgondozási Alapítvány Br emlékérem (99mm) T:1-
30982.

Turi György (1952- ) 1998. "Brunner Zoltánné Jámbor Gréte alapító / Időskutatási Alapítvány - Idősgondozási Alapítvány" Br emlékérem (99mm) T:1-

1 600 HUF
4,24
4,57
Várhelyi György (1942-) 1988. A. Sz. Makarenko születésének 100. évfordulójára / ...nemcsak alkotó embert, öntudatos állampolgárt (...) kétoldalas, öntött bronz plakett, dísztokban (107mm) T:1-
30983.

Várhelyi György (1942-) 1988. "A. Sz. Makarenko születésének 100. évfordulójára / ...nemcsak alkotó embert, öntudatos állampolgárt (...)" kétoldalas, öntött bronz plakett, dísztokban (107mm) T:1-

7 500 HUF
19,89
21,43
Várhelyi György (1942-) 1992. Tessedik év - Szarvas / Országos Fásítási Mozgalom 1992-1996 bronz emlékplakett (60mm) T:2 patina
30984.

Várhelyi György (1942-) 1992. "Tessedik év - Szarvas / Országos Fásítási Mozgalom 1992-1996" bronz emlékplakett (60mm) T:2 patina

3 000 HUF
7,96
8,57
Várhelyi György (1942-) 1998. Az Alberti Evangélikus Általános Iskola felszentelésére kétoldalas Br emlékérem (91mm) T:1- kis patina
30985.

Várhelyi György (1942-) 1998. "Az Alberti Evangélikus Általános Iskola felszentelésére" kétoldalas Br emlékérem (91mm) T:1- kis patina

4 000 HUF
10,61
11,43
Váró Márton (1943-) ~1986-1996 Balogh Edgár kétoldalas bronz plakett (90mm) T:1- kis patina
30986.

Váró Márton (1943-) ~1986-1996 "Balogh Edgár" kétoldalas bronz plakett (90mm) T:1- kis patina

8 000 HUF
21,22
22,86
Veres Gábor (1955-) 2001. MÉE 31. Vándorgyűlése - Siófok / A Magyar Éremgyűjtők Egyesülete első vándorgyűlése a harmadik évezredben kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem (33,87g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) patina, karc
30987.

Veres Gábor (1955-) 2001. "MÉE 31. Vándorgyűlése - Siófok / A Magyar Éremgyűjtők Egyesülete első vándorgyűlése a harmadik évezredben" kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem (33,87g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) patina, karc

10 000 HUF
26,53
28,57
Veres Gyula Alpár (1963-) 2009. DEVAC 15 éves / Debreczen Br emlékérem dísztokban (57mm) T:1-
30988.

Veres Gyula Alpár (1963-) 2009. "DEVAC 15 éves / Debreczen" Br emlékérem dísztokban (57mm) T:1-

1 600 HUF
4,24
4,57
Vincze Dénes (1914-1972) DN A Vállalat Kiváló Brigádja bronz plakett (70mm) + DN A Vállalat Kiváló Ifjúsági Brigádja bronz plakett (70mm) T:2
30989.

Vincze Dénes (1914-1972) DN "A Vállalat Kiváló Brigádja" bronz plakett (70mm) + DN "A Vállalat Kiváló Ifjúsági Brigádja" bronz plakett (70mm) T:2

2 000 HUF
5,31
5,71
Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1928. Magyar Anyák Nemzeti Ünnepe ezüstözött Br emlékérem füllel (39mm) T:3
30990.

Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1928. "Magyar Anyák Nemzeti Ünnepe" ezüstözött Br emlékérem füllel (39mm) T:3

1 000 HUF
2,65
2,86
Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1931. Csengery Antal a Polgári Iskola Megteremtője 1868. / Ép testben ép lélek ezüstözött bronz emlékérem (ezüstözés erősen lekopott), mellszalag és fül nélkül (36mm) + DN Turner Kálmán 1914-1956 Br emlékérem, szignó nélkül (39mm) T:3 ph.
30991.

Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1931. "Csengery Antal a Polgári Iskola Megteremtője 1868. / Ép testben ép lélek" ezüstözött bronz emlékérem (ezüstözés erősen lekopott), mellszalag és fül nélkül (36mm) + DN "Turner Kálmán 1914-1956" Br emlékérem, szignó nélkül (39mm) T:3 ph.

1 600 HUF
4,24
4,57
1867. Honvéd Emlék - Az 1867. évi honvéd egyletek alakításának emlék zálogául / Éljen a haza és az alkotmány kétoldalas, eredetileg ezüstözött bronz emlékérem (38mm) T:2- szinte teljesen lekopott ezüstözés, patina, ph
30992.

1867. "Honvéd Emlék - Az 1867. évi honvéd egyletek alakításának emlék zálogául / Éljen a haza és az alkotmány" kétoldalas, eredetileg ezüstözött bronz emlékérem (38mm) T:2- szinte teljesen lekopott ezüstözés, patina, ph

4 000 HUF
10,61
11,43
1889. II. Rákóczi Ferenc egyoldalas bronz emlékérem, peremén 1889 és KB jelzéssel, hátoldala fémmel kitöltve (50mm) T:2,2- patina, ü.
30993.

1889. "II. Rákóczi Ferenc" egyoldalas bronz emlékérem, peremén "1889" és "KB" jelzéssel, hátoldala fémmel kitöltve (50mm) T:2,2- patina, ü.

4 000 HUF
10,61
11,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF