Maps Number of items: 118
2742958
13954
428
Maps
Other collectibles
cca 1910 Posen, Glogau, Schweidnitz, Oppeln, Kalisz katonai térképe, 1:750 000, kiadja: K.u.k. militär-geographisches Institut, vászontérkép, 37×42 cm
1 000 HUF
2742957
13955
428
Maps
Other collectibles
cca 1910 Brünn, Troppau, Neutra katonai térképe, 1:750 000, kiadja: K.u.k. militär-geographisches Institut, vászontérkép, 37×42 cm
1 000 HUF
2742365
13956
428
Maps
Other collectibles
cca 1920 Magyarország térképe, rajta a Trianoni és Nagymagyarország határaival is, kis szakadással, foltos, 44x69 cm
3 000 HUF
2564087
13957
428
Maps
Other collectibles
cca 1850 Bécs és környékének kőnyomatos térképe. Hajtva. / Lithographic map of Vienna and area. Folded 49x51 cm
8 000 HUF
2564018
13958
428
Maps
Other collectibles
cca 1910 Lago Maggiore, Olaszország / Italy térkép 56x41 cm
3 000 HUF
2564006
13959
428
Maps
Other collectibles
cca 1910 Milano-Pavia környékének térképe. / Map of Milano Pavia 42x57 cm
3 000 HUF
2740354
13960
428
3800
Maps
Other collectibles
Jelkulcs a topografiai térképek számára. Bp., 1930, Magyar Királyi Állami Térképészet, 106 p. Félvászon kötésben, jó állapotban. 8 kihajtható melléklettel
3 800 HUF
2740194
13961
428
Maps
Other collectibles
1944 Székelyföld térképe (1942. június 10-i határokkal), 1 : 200.000, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, hajtva 104x86 cm
8 000 HUF
2743512
13962
428
Maps
Other collectibles
Fiume és kikötője, 1:11520, Pallas Nagy Lexikona, kiadja: Posner, szakadással, 24×45 cm
4 000 HUF
2741893
13963
428
Maps
Other collectibles
cca 1936 Budapest térkép, kétoldalas, német nyelvű, kis szakadással, 47x43 cm
1 600 HUF
2740134
13964
428
Maps
Other collectibles
1968 Budapest távlati térképe, belső terület. A műemlékek, emlékművek és kulturális intézmények feltüntetésével. Tervezte: Mácsai István - Kass János. Bp., Képzőművészeti Alap-Kartográfiai Vállalat, 117x82 cm
2 400 HUF
2744736
13965
428
Maps
Other collectibles
Barthos-Kurucz: Egyetemes Történelmi Atlasz. Bp., 1935, M. Kir. Állami Térképészet, 40 p. Papírkötésben, a borító kiszínezve és szélén apró szakadásokkal, egy lap kijár, néhány lap kissé foltos és firkált.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035