cca 1989-2003 Nagy vegyes koncertjegy tétel, közte amerikai és magyar koncertjegyekkel, benne Eric Burdon, Marilyn Manson, Paul Simon, Dave Brubeck, Paul McCartney, Bob Dylan, Brian May, Miles Davis, Hobo Blues Band, Emerson, Lake&Palmer, Locomotiv Gt, John Mayall, Faith No More, ACDC, Pat Metheny, Rod Stewart, ZZ Top, The Zawinul Syndicate, Jack Bruce-Orszáczky...stb. Különleges, gyűjtői darab.
1990 Illés/István a király. Népstadion 1990. szept. 15., koncert emlékfüzet, benne az eredeti lemezmelléklettel(!), 47 p. + 1990 2 db közreműködői jegy, az egyik a nyilvános főpróbára.
Pongrácz Zoltán: Zeneelmélet szórakoztatózenészek részére. Bp., (1975), Országos Szórakoztatózenei Központ-Táncsics Könyvkiadó, 111+(1) p. Kiadói papírkötés, a gerinc kissé sérült. Megjelent 3000 példányban.
1927 Pálmay Ilka (szül. Petráss Ilona) (1859-1945) színésznő, operettprimadonna saját kezűleg megírt, aláírt, őt ábrázoló képeslapja, 13,5x8,5 cm + 1913 Pálmay Ilka három dala, kotta, 8 p.
3 db Bartók Bélával kapcsolatos könyv - Balázs Béla: A kékszakállú herceg vára; A csodálatos mandarin; Bónis Ferenc: Bartók Béla. Kötetenként változó kötésben, jó állapotban.
cca 1880-1910 5 db vegyes kotta tétel (Konkoly-Thege Miklós-Lenau: Himmelstrauer, Chopin Walzer stb.), többségében foltos és/vagy sérült, részben szecessziós borítókkal
1929 Muzsika. Zeneművészeti, zenetudományi és zenekritikai folyóirat. I. évf. 10. és 11. sz. Szerk.: Papp Viktor. Kissé sérült gerincvcel, kopott, kissé foltos borítóval, és helyenként gyűrött felső lapsarkokkal .
Damjanich-induló. Szerzette: nagyajtai és pálosi Dónáth József. Bp., é.n., a szerző kiadása (Metsz. és nyom. Kunossy Vilmos és fia zeneműnyomdája), 3 p. Dekoratív, színes, litografált borítóval, néhány apró sérüléssel.
1920 Magyar tavasz - téged várunk! Írta: Sassy Csaba, zenéjét szerzé: Zerkovitz Béla. A Nemzeti (Royal) Orfeumban énekli: Papp János. Bp.-Lipcse, 1920, Rózsavölgyi és Társa, 3 p. Irredenta dal kottája. Hajtásnyomokkal.