14409.
428. Closed Online auction
Music, Musical notes, Instruments
1 600 HUF
1929 Muzsika. Zeneművészeti, zenetudományi és zenekritikai folyóirat. I. évf. 10. és 11. sz. Szerk.: Papp Viktor. Kissé sérült gerincvcel, kopott, kissé foltos borítóval, és helyenként gyűrött felső lapsarkokkal .