Photo

Number of items: 491

13441.

8 000 HUF
20,73
22,86

cca 1925-1930 Fotóalbum, benne evezősökről készült képek (Vác, Nagymaros, Római-part, stb.), csoportképek, portrék, stb., kb. 100 db fotó, vegyes méretben, zsinórfűzéses, harántalakú albumban
13442.

3 000 HUF
7,77
8,57

cca 1980 4 db űrkutatás témájú, űrhajósokat ábrázoló MTI sajtófotó (a Szojuz T-2 és T-3 űrhajósai, stb.), jó állapotban, 26x18 cm körüli méretben
13443.

3 000 HUF
7,77
8,57

cca 1960-90 Egy kisebb doboznyi retro színes dia kocka
13444.

1 800 HUF
4,66
5,14

cca 1960-90 Egy kisebb doboznyi retro negatív
13445.

2 400 HUF
6,22
6,86

cca 1910-20 Férfiak csoportképe autográf aláírásaikkal, köztük egy katona valamint Volenszky Gyula, állami polgári iskolai tanár, tankönyvek szerzője; Sztripszky Aladár, a Nemzeti Kisebbségek Minisztériuma Rutén főosztályának számvevőségi tanácsosa; Répay Dániel, m. kir. állami tanítóképző-intézeti tanár (Pápa, majd Kolozsvár) többségében beazonosítandó aláírásokkal, vintage fotó kartonon, Kossak budapesti műterméből, 28x38 cm
13446.

cca 1910-20 Férfiak csoportképe autográf aláírásaikkal, köztük egy katona valamint Volenszky Gyula, állami polgári iskolai tanár, tankönyvek szerzője; Sztripszky Aladár, a Nemzeti Kisebbségek Minisztériuma Rutén főosztályának számvevőségi tanácsosa; Répay Dániel, m. kir. állami tanítóképző-intézeti tanár (Pápa, majd Kolozsvár) többségében beazonosítandó aláírásokkal, vintage fotó kartonon, Kossak ...

3 000 HUF
7,77
8,57

Dany Margit (1906-1975) olimpikon, vívó különféle családi fotói, közte néhány üvegnegatívval is (közte sérült), 6x4 cm és 24x18 cm közötti méretben
13447.

3 000 HUF
7,77
8,57

Vegyes régi és modern fotók dobozban
13448.

1 000 HUF
2,59
2,86

1899-1900 A budapesti kir. m. tudományegyetemi Bölcsészethallgatók Segítő Egyesületének bizottsága, többek közt Oppel Jenő (1878-1947), a ceglédi Kossuth Múzeum későbbi igazgatója; Ágner Lajos (1878-1949) későbbi magyar irodalomtörténész, orientalista. Vintage tabófotó kartonon, Uher Ödön műterméből, kissé kopott, karton bal felső sarkában sérült, 28x23 cm. Az 1900. március 15-én avatott Petőfi-emléktábla költségeinek fedezésére a Bölcsészhallgatók Segélyező Egyesülete indított gyűjtést.
13449.

1899-1900 A budapesti kir. m. tudományegyetemi Bölcsészethallgatók Segítő Egyesületének bizottsága, többek közt Oppel Jenő (1878-1947), a ceglédi Kossuth Múzeum későbbi igazgatója; Ágner Lajos (1878-1949) későbbi magyar irodalomtörténész, orientalista. Vintage tabófotó kartonon, Uher Ödön műterméből, kissé kopott, karton bal felső sarkában sérült, 28x23 cm. Az 1900. március 15-én avatott Petőfi-em...

2 000 HUF
5,18
5,71

1916/1917 A Budapesti Angolkisasszonyok "Sancta Maria" Intézetének kir. katholikus elemi tanítóképző IV a. osztályú növendékei, tablófotó 1922. május 21. datálással, Goszleth budapesti műterméből, kissé foltos, 27x32 cm
13450.

1 400 HUF
3,63
4,00

cca 1890-1942 26 db töbségében budapesti iskolai tablófotó 1920-40 körüli időszakból, néhány hátoldalán nevesített, közte egy Máramarossziget Dalkör csoportkép, nagy többségben kartonra kasírozva, részben foltos és sérült. 11x15,5 és 22x17,5 cm
13451.

3 000 HUF
7,77
8,57

cca 1900-1961 kb. 40 db vegyes fotó és fotólap tétel, többségében portrék és csoportképek, néhány hátoldalán feliratozott és nevesített, többségében a XX. első feléből, részben foltos és sérült. Klf. méretekben.
13452.

3 000 HUF
7,77
8,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF