80 000 HUF
A láp virága, 1943. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Fényes Alice (Aliz), Jávor Pál és mások szereplésével. Herczeg Ferenc regénye. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián. Kellner Márkus Nyomda. Erdélyi-Kárpát Film. Kováts Béla Filmreklám. Sérült, hiányos, foltos, hajtásnyomokkal 98×31,5 cm. / Vintage Hungarian poster of a movie, in damaged condition, lithograph on paper.