2 600 HUF
6,74 EUR, 7,43 USD
1956 Magyar Nemzet rendkÃvüli száma (2. sz.), 1956. okt. 26., forradalmi röplap, GerÅ‘ ErnÅ‘ felmentésérÅ‘l, illetve Kádár János a Központi VezetÅ‘ség elsÅ‘ titkárrá választásáról. Sérülésekkel, egy részen ragasztott, középen hajtott, 46,5x31 cm