1831 SAS. Vegyes tárgyu iratok az olvasni és tudni méltó minden ágaiból. Több tudósokkal egyesülve kiadta Thaisz András. V. köt. Pest, 1831, Wigand Otto-ny.,(Pest, Landerer-ny.), 4+146 p. Átkötött félvászon-kötésben, foltos.
1831 SAS. Vegyes tárgyu iratok az olvasni és tudni méltó minden ágaiból. Több tudósokkal egyesülve kiadták Thaisz [András] és Cserneczky [József] III. köt. Pest, 1831, Wigand Otto-ny.,(Pest, Landerer-ny.),4+140+2 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé foltos lapokkal, két lap sérült, az egyik sarkán hiánnyal, a végén két lap hiányzik, 4 lap restaurált, kissé foltos lapokkal, a lapok egy részén ceruzás firkákkal.
1831 SAS. Vegyes tárgyu iratok az olvasni és tudni méltó minden ágaiból. Több tudósokkal egyesülve kiadta Thaisz András. VIII. köt. Pest, 1831, Wigand Otto-ny.,(Pest, Landerer-ny.), 4+148 p. Átkötött félvászon-kötésben, néhány lapon lapszéli sérülésekkel és kisebb lyukakkal, foltos lapokkal.
1832 SAS. Vegyes tárgyu iratok az olvasni és tudni méltó minden ágaiból. Több tudósokkal egyesülve kiadta Thaisz András XII. köt. Pest, 1832, Wigand Otto-ny.,(Pest, Landerer-ny.),4+140 p. Átkötött félvászon-kötésben, foltos lapokkal, egy lap (3/4. old.) hiányzik.
1856 Lóvásárlási hirdetmény Bukovina, Bánát és Vajdaság területén. 29x47 cm / Horse buying tender announcement for Bukowina. Banat, Voivodina. 29x47 cm
1861 Nagykéri Scitovszky János (1785-1866) bíboros, hercegprímás, esztergomi érsek, a Magyar Tudományos Akadémia igazgatósági tagjának arcképe. Tónusus kőnyomat. Kiadja: Heckenast Gusztáv. Pest, 1861, Rohn A(lajos)-ny. Gerszi: Rohn A. 79.a. Néhány kis lapszéli törésnyommal. Lapméret: 67x53 cm. Ritka!