Printed Materials Number of items: 292
2744953
14562
428
Printed Materials
Other collectibles
1908 Zeneakadémiai előkészítő tanfolyam hirdetmény 23x30 cm Beszakadással 2 db
1 200 HUF
2739891
14563
428
Printed Materials
Other collectibles
1909 Bécs, meghívó Thaly Kálmán (1839-1909) költő, író részére
3 000 HUF
2746692
14564
428
30000
Printed Materials
Other collectibles
cca 1910 Verespatak és környéke (Rosia Montană, Erdély), album 17 db fekete-fehér képpel (Csíky Lajos felvételei), a képek előtt hártyapapírral. A borító kissé foltos, sérült, belül jó állapotban, 16x11,5 cm
30 000 HUF
2746674
14565
428
Printed Materials
Other collectibles
cca 1910 Kolozsvár, leporelló 16 db fekete-fehér képpel (Krudy fényképész felvételei), Kolozsvár, Stief Jenő és Társa papíráruháza kiadása. Sérült, szétvált papírborítóval, belül jó állapotban, 15x11 cm
20 000 HUF
2740923
14566
428
Printed Materials
Other collectibles
1910 A Magyar iparművészet teljes évfolyama, csak egy melléklettel. Aranyozott, festett egészvászon kötésben, kissé foltos.
4 000 HUF
2739312
14567
428
Printed Materials
Other collectibles
cca 1910 Vöröskereszt gyűjtőkocsi Nagykőrösön hirdetmény 25x32 cm
3 000 HUF
2743832
14568
428
Printed Materials
Other collectibles
cca 1910 5 db francia art nouveau és szecessziós épületekről, villákról készült színes ofszet nyomat, Documents architecture moderne, építészek neveivel (Henry Provensal, Eliel Saarinen stb.) feliratozott papírra kasírozva, H. Laurens. Párizs kiadása, 15x20 cm k. méretekben.
1 600 HUF
2696012
14569
428
Printed Materials
Other collectibles
1912 Színházi Ujság II. évf. 1. sz., 1912. máj. 1-11. Kiadja és szerk.: Irlanda Dezső. Makó, Gaál László-ny., 16 p. Kissé sérült, foltos borítóval.
1 200 HUF
2742730
14570
428
Printed Materials
Other collectibles
1913 Brassó, a "Brassói Iparos Ifjak Önképző Egyletének" felhívása
1 400 HUF
2630326
14571
428
Printed Materials
Other collectibles
1 200 HUF
2630277
14572
428
Printed Materials
Other collectibles
1 000 HUF
2739098
14573
428
200000
Printed Materials
Other collectibles
1915 A Nemzeti Áldozatkészség Szobrának Végrehajtó Bizottsága által küldött levelezőlap
200 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035