13748. 428. Closed Online auction Ships Balaton
1 000 HUF
0 HUF
Lukács Károly: A Balaton. Kincsestár, a Magyar Szemle Társaság Kis Könyvtára 114. sz. Bp., 1941, Magyar Szemle Társaság. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
Photo of the item taken by : hsz