11751. 428. Closed Online auction Watches
24 000 HUF
0 HUF
Doxa nagyméretű vasutas zsebóra, fém tokban, sérült számlappal. 8 napos, jelzett szerkezettel, hátoldalán mozdony díszítéssel, működő állapotban, tisztításra szorul d:70mm
Photo of the item taken by : pk