11742. 428. Closed Online auction Watches
120 000 HUF
0 HUF
Ezüst (Ag) tokos Breventé S.G.D.G. stopperes, kronográfos óra, működik, kis számlap sérüléssel, jelzett, d: 50mm
Photo of the item taken by : pk