Brazília 1979. "Set / Out" feliratú fém emlékérem a rioi Megváltó Krisztus szobor ábrázolásával eredeti fa dísztokba beleerősítve (40mm) T:1-
Brazil 1979. "Set / Out" metal medallion with the representation of the statue of Christ the Redeemer from Rio, enclosed in an original wooden decorative case (40mm) C:AU
Osztrák-Magyar Monarchia / Csehország történelmi tartomány DN Fiatalember öntözőkannával, egyoldalas Br plakett. Szign.: Stanislav Sucharda (101x29mm) T:1-
Austro-Hungarian Monarchy / Bohemia ND Young man with watering can, one-sided Br plaque. Sign.: Stanislav Sucharda (101x29mm) C:AU
Csehszlovákia 1979. "Az egység fejlesztésében szerzett érdemeiért / Litomerice 1969-1979" Br emlékérem eredeti tokban (60mm) T:1-
Czechoslovakia 1979. "Za zásluhy o rozvoj útvaru / Litomerice 1969-1979" Br medallion in original case (60mm) C:AU
Franciaország 1937. "Világkiállítás" kétoldalas, szétszedhető emlékérem, benne 10db fekete-fehér fénykép a kiállításról, eredeti papírtokban (58mm) T:1-
France 1937. "International Exposition" double-sided, detachable commemorative medal, including 10 black-and-white photos of the exhibition, in original paper case (58mm) C:AU
Franciaország DN "A joinville-i Grand Jardin kastély" kétoldalas ezüstözött Br emlékérem. Szign.:N. Iborra. Eredeti dísztokban (80mm) T:1-
France ND "The Grand Jardin Castle in Joinville (Chateau du Grand Jardin)" two-sided, silver plated Br commemorative medallion. Sign.:N. Iborra. In its original case (80mm) C:AU
Izrael DN " Ezért a fiúért könyörögtem, és az Úr megadta kérésemet... - Sámuel 1, 27" kétoldalas bronz emlékérem, peremen jelzett és sorszámozott "1854", eredeti kartontokban (59mm) T:1- patina, kis ph
Israel ND "...for this child I prayed - Samuel 1, 27" double-sided bronze commemorative medallion, marked and numbered on edge "1854" in original cardboard case (59mm) C:AU patina, small edge error
Izrael DN "A földből kisarjad a hűség, az égből igazságosság tekint le. - Zsoltárok könyve 85, 12 / 70 éves az Israel Exploration Society " kétoldalas, bronz emlékérem, peremen jelzett és sorszámozott "0148", műanyag tokban (59mm) T:1 patina
Israel ND "Truth will spring out of the Earth. Psalms 85,12 / The Israel Exploration Society Seventieth Anniversary" bronze commemorative medallion, marked and numbered on edge "0148" in plastic case (59mm) C:UNC patina