3 000 HUF
21
1900 Deutsche Kunst und Dekoration. IV. Jahrgang. Darmstadt, Alexander Koch. Német nyelven. Nagyon gazdag szecessziós kép- és reklámanyaggal, könyvdíszekkel illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, de belül jó állapotban.