3 000 HUF
33
1911 "The Studio" year book of decorative art 1911. London, 1911, "The Studio." Angol nyelven. Rendkívül gazdag szecessziós képanyaggal illusztrált. Benne: Körösfői-Kriesch Aladár, Nagy Sándor, Wigand Ede és mások munkáinak reprodukcióival illusztrált. A magyar nevek egy részét elírták. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, egy kijáró lappal.