6 000 HUF
21
1914 A Fény. Művészfényképezési folyóirat. Szerk.: Hoffmann Viktor. IX. évf. 3. sz. Bp., 1914, (Hornyánszky Viktor-ny.), (8) p.+33-48 p.+(32) p. A címlap Kozma Lajos munkája. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva (Mai Manó, Szenes Adolf, Kiss Zoltán és mások felvételeivel). Számos korabeli hirdetéssel, szecessziós illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, a borítón kis sérülésekkel, az első lapon kisebb szakadással, néhány lap kissé foltos.