1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Diehl, Gaston: Vasarely. Körner Éva előszavával. Ford.: Havas Lujza. Bp., 1973, Corvina. 100 p. Harmadik kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.