16654. 428. Closed Online auction Books: Architecture, Art
1 200 HUF
0 HUF
Herman Lipót: A művészasztal. Bp., 1958, Képzőművészeti Alap. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, az eredeti papírborító elülső része és fülszövege beragasztva a könyvbe.
Photo of the item taken by : karap_norbert