1 200 HUF
Passuth Krisztina: Márffy Ödön. Bp., 1978, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrálva, Márffy Ödön munkáinak reprodukcióival. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé sérült kiadó papÃr védÅ‘borÃtóban.