Books: Architecture, Art

Number of items: 234

Tóth János: Az őrségek népi építészete. Bp., 1971, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1700 példányban. + Gilyén Nándor, Mendele Ferenc, Tóth János: A Felső-Tiszavidék népi építészete. Bp., 1981, Műszaki Könyvkiadó. Második kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16695.

2 000 HUF
5,18
5,71

Miami Interiors. Intérieurs de Miami. Edited by Angelika Taschen. Photos Eric Laignel. Text Patricia Parinejad. Köln, 2003, Taschen. Angol, német és francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
16696.

2 800 HUF
7,25
8,00

4 db könyv - Katona Imre: A porcelán, Domanovszky: A kerámiaművészet kezdetei; Katona: A magyar kerámia és porcelán; Nékám: Meissen Porcelain. Kötetenként változó kötésben, jó állapotban
16697.

2 400 HUF
6,22
6,86

Szigetvári György: Építészeti emlékek Somogyban 1000-1900. A Somogy Megyei Tanács kiadványa Kaposvár város 100 éves évfordulója alkalmából. Írta és szerk.: - - . Kaposvár, 1973, Somogy megyei-ny. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1500 példányban. + Hozzá kapcsolódó dokumentumok: Dr. Szabó János, az Építésügyi és Városfejlesztési Minisztérium államtitkára 2 db Szigetvári Györgynek (a könyv szerzőjének) címzett levele; Szigetvári Györgyöt ábrázoló fotó, hátoldalán feliratozva; ill. a könyv kitöltetlen megrendelőlapja.
16698.

Szigetvári György: Építészeti emlékek Somogyban 1000-1900. A Somogy Megyei Tanács kiadványa Kaposvár város 100 éves évfordulója alkalmából. Írta és szerk.: - - . Kaposvár, 1973, Somogy megyei-ny. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1500 példányban. + Hozzá kapcsolódó dokumentumok: Dr. Szabó János, az Építésügyi és Városfejlesztési Minisztérium államtitk...

2 400 HUF
6,22
6,86

Keserü Katalin: Amrita Sher-Gil. Bp., 2007, Kelet Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16699.

2 000 HUF
5,18
5,71

Moholy-Nagy László: Festészet, fényképészet, film. Bp., 1978, Corvina. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kopott papír védőborítóval.
16700.

2 000 HUF
5,18
5,71

Perneczky Géza: A háló. Alternatív művészeti áramlatok a folyóirat-kiadványaik tükrében. 1968-1988. [Bp.,1991,]Héttorony. Kiadói kartonált papírkötés.
16701.

2 400 HUF
6,22
6,86

16702.

1 000 HUF
2,59
2,86

A legnagyobbak - Főművek és fontos képek Munkácsytól Kondorig. Bp., 2021., Kieselbach Galéria. Gazdag képanyaggal illusztrált. Leírásokkal, részben tanulmányokkal. Kiadói papírkötés.
16703.

2 000 HUF
5,18
5,71

Roger Avermaete: Permeke. Bruxelles, 1958, Elsevier. Gazdag képanyaggal illusztrált. Francia nyelven. Kiadói műbőr-kötés.
16704.

1 600 HUF
4,15
4,57

Molnos Péter: Tihanyi Lajos: Csendélet cserepes virággal, kancsóval és citromokkal, 1909.  Bp.,én., Kieselbach. Kiadói papírkötésben
16705.

1 800 HUF
4,66
5,14

Magyar fotoművészet 1962. Főszerk.: Dr. Vajda Ernő. Bp., 1961, Képzőművészeti Alap. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói félvászon-kötés, kissé koszos borítóval. Megjelent 4150 példányban.
16706.

800 HUF
2,07
2,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF