Books: Architecture, Art

Number of items: 234

Bálint Endre: Hazugságok naplójából. Bp., 1972, Magvető. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült és kissé foltos kiadói papír védőborítóban.
16719.

1 200 HUF
3,11
3,43

Czóbel. A képeket vál., az életrajzot és a bibliográfiát összeáll.: Kratochwill Mimi. A bevezető szöveget írta: Frank János. Bp., 1983, Corvina. Gazdag képanyaggal, Czóbel Béla festőművész műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kiadói papír védőborítóban, a védőborítón apró szakadás.
16720.

1 200 HUF
3,11
3,43

Szvoboda D. Gabriella: Barabás Miklós 1810-1898. Bp., 1983, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kiadói papír védőborítóban, a védőborítón kis szakadások.
16721.

1 200 HUF
3,11
3,43

P. Brestyánszky Ilona: Kovács Margit. Bp., 1980, Képzőművészeti Alap-Corvina. Második kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16722.

1 200 HUF
3,11
3,43

János Fajó: Abstraktné Maliarstvo (sposob a metóda). [Fajó János: Síkfestészet (A mód - A módszer). Szlovák nyelvű kiadás.] Ford.: Juliana Szolnokiová. (Pozsony-Bratislava), 2008, Nadácia Európska kultúrna spolocnost. Kiadói kartonált papírkötés, kissé koszos borítóval, egyébként jó állapotban. / In Slovakian language. Hardcover.
16723.

1 800 HUF
4,66
5,14

Passuth Krisztina: Márffy Ödön. Bp., 1978, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrálva, Márffy Ödön munkáinak reprodukcióival. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé sérült kiadó papír védőborítóban.
16724.

1 200 HUF
3,11
3,43

Corvina Műterem, 2 kötet: Menyhárt László: Schéner Mihály. A fantázia seprűjén, avagy: mit keres egy művész a kéményben?; Koffán Károly. Csorba Géza interjújával és tanulmányával. Bp., 1981-1987, Corvina. Kiadói papírkötés.
16725.

1 400 HUF
3,63
4,00

cca 2000 Kínai hímzéseket bemutató kiállítási katalógus. Csak képekkel
16726.

1 800 HUF
4,66
5,14

1977 Bálint Endre különszám. A Művészet 77/6-os számában
16727.

1 800 HUF
4,66
5,14

Petényi Katalin: Barcsay Jenő. Bp., 1974, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóban.
16728.

1 000 HUF
2,59
2,86

Zsolnay Teréz-M. Zsolnay Margit-Sikota Győző: Zsolnay. A gyár és a család története 1863-1948. A gyár története 1948-1973. Bp., 1974, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval,.
16729.

1 600 HUF
4,15
4,57
17

Nagy Imre (1893-1976): Xilogravuri / Fametszetek / Holzschnitte (1927-1935). Csíkszereda, 1978, Csíkszeredai-ny., 18 t. (7x8 cm méretben). Kiadói papírtokban. Megjelent 5000 példányban.
16730.

2 000 HUF
5,18
5,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF