Czech Art Deco 1918-1938. Prague, 1998, The Muncipial House and The Museum of Decorative Arts. Angol nyelven. Rendkívül gazdag képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2000 példányban angol nyelven. Ebből 1000 példány keménykötésben (hardcover), és 1000 példány papírkötésben (paperback.) Valamint 1500 példányban cseh nyelven. Ebből 750 keménykötésben (hardcove...
Vadászi Erzsébet: Magyar Versália. Bp., 2007, Műemlékek Állami Gondnoksága. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 2000 példányban.
Boross Marietta: A hartai festett bútorok. A magyarországi németek néprajza 16. / Bemalte Bauermöbel von Hartau/Harta. Beiträge zur Volkskunde der Ungarndeutschen 16. H.n., 1999, Magyar Néprajzi Társaság-Mikszáth Kiadó. Számos fotóval illusztrálva. Magyar és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
Építészeti encyklopedia. Dr. Lechner Jenő építőművész előadásai nyomán jegyezte: Éless István. Bp., é.n. (cca 1930), Vörösváry László, (2)+50 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
1903 Magyar Pályázatok. Szerk.: Fejér Lajos és Ritter Ignácz építészek. I. évf. 9. sz. Bp., "Pátria"-ny., 40 p. Számos illusztrációval, hirdetésekkel. Kiadói tűzött papírkötés, kissé hiányos, foltos borítóval. Benne a budapesti Örökimádás-templom tervpályázata, Aigner Sándor győztes pályamunkájával.
Nyomdász évkönyv és utikalauz. Kiadja a Magyarországi könyvnyomdászok és betűöntők segélyező - egyesülete. Novitzky N. László (szerk). Bp., 1925. I.díjjal jutalmazott pályamunka. Gazdagon illusztrált, fekete-fehér és részben színes illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Jó állapotban.
Nyomda és rokonipar évkönyv. Székely nyomda és Könyvkiadó Vállalat. Székely Artúr (szerk). Bp., 1943. Gazdagon illusztrált, fekete-fehér és részben színes illusztrációkkal. Kiadói egészvászon kötésben. Kissé kopott.
Nyomdász évkönyv és utikalauz. Kiadja a Magyarországi könyvnyomdai munkások egyesülete. Halász Alfréd (szerk). Bp., 1941. Nyomatott a könyvnyomtatás feltalálásának ötszázadik évében. Gazdagon illusztrált, fekete-fehér és részben színes illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Jó állapotban.