Görling, Adolph: Belvedere oder die Galerien von Wien. Leipzig/ Dresden, Verlag der Englischen Kunstanstalt. Félbőr kötés, aranyozott lapszélek, kopottas állapotban.
Hafner Zoltán (szerk.): Jovánovics. A szöveget válogatta és gondozta: Földényi F. László. Bp., 1994, Corvina. Reprodukciókkal, Jovánovics György műveivel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés
Menyhárt László: Szász Endre. A művész, Szász Endre által aláírt példány. Bp., 1983, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
H. Kolba Judit: Egyházak kincsei Magyarországon. Hapák József fotóival. Bp., 2008, Kossuth. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Varjú Elemér: Magyar várak. Ungarische Burgen. Forteresses Hongrois. Hungarian Fortresses. Bp., [1933], Műemlékek Országos Bizottsága-Magyar Könyvbarátok (Kir. M. Egyetemi Ny.), 211+(1) p. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, német, francia és angol nyelvű kísérőszöveggel. Kiadói harántalakú egészvászon-kötésben, a címlap és az előzéklap hiányzik.
Klösz György 1844-1913. Fényképek. / Photographs. Szerk.: Sívó Mária. A képeket vál. és a szöveget írta: Lugosi Lugo László. Bp., 2002, PolgART. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban, kiadói papír védőborítóban, a védőborítón ragasztónyommal.
Módos Gábor: Akt-album. A bevezetőt írta és lektorálta: Végvári Lajos. Bp., 1987, Képzőművészeti Kiadó. Gazdag erotikus képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Székely György: Peer Gynt a színpadon. Mutatvány a Nemzeti Színház 1941. évkönyvéből. A szerző, Székely György (1918-2012) színháztörténész, dramaturg, színházrendező,a Nemzeti Színház lektor-dramaturgja(1941-1943) által DEDIKÁLT példány. Bp., 1942., Pesti Lloyd Nyomda, 8 sztl. lev. Kiadói papírkötés.