Books: Architecture, Art

Number of items: 234

Giorgio Vasari: A renaissance mesterei. Fordította és jegyzetekkel ellátta: Honti Rezső. Bp.,1933, Tolnai Nyomda. Fekete-fehér illusztrációkkal. Egészvászon kötésben
16647.

1 000 HUF
2,59
2,86

Hermann. Bp., 1997, magánkiadás. 20 sztl. oldal. Hermann Zoltán (1954-) festőművész, grafikus által dedikált és képeivel illusztrált katalógus.
16648.

200 HUF
0,52
0,57

16649.

1 600 HUF
4,15
4,57

Vegyes külföldi művészeti könyvtétel: Albrecht Dürer 60 Bilder, Anthony Bosman: Kokoschka, Franc Marc, Matisse 1911-1930, Picasso. Különféle kiadásokban. Papírkötésekben. Változó állapotban.
16650.

1 600 HUF
4,15
4,57

Jaszovszky Miklós-Barna Balázs: Mazőgazdasági és ipari ismeretek a polg. fiúiskolák első osztálya számára. Bp.,1927, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, foltos, kissé sérült borítóval, kissé foltos lapokkal, néhány lapon bejelöléssel.
16651.

1 000 HUF
2,59
2,86

16652.

1 200 HUF
3,11
3,43

Németh Annamária: "Be van az én szűröm ujja kötve..." A Bakonyi szűr és mestere, Zalai Károly. Pápa,én., Jókai Mór Városi Könyvtár. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
16653.

1 000 HUF
2,59
2,86

Herman Lipót: A művészasztal. Bp., 1958, Képzőművészeti Alap. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, az eredeti papírborító elülső része és fülszövege beragasztva a könyvbe.
16654.

1 200 HUF
3,11
3,43

1904 Művészet III. évf. 6. sz. Szerk.: Lyka Károly. Bp., 1904, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat-Singer és Wolfner. Számos fekete-fehér illusztrációval. Lotz Károly (1833-1904) festőművész halálának alkalmából róla szóló írásokkal, műveinek reprodukcióival, kihajtható melléklettel ("Lotz Károly emlékezetére"). Kiadói tűzött papírkötés, sérült, kissé hiányos borítóval, az elülső borító lejár, helyenként kissé sérült lapszélekkel.
16655.

1904 Művészet III. évf. 6. sz. Szerk.: Lyka Károly. Bp., 1904, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat-Singer és Wolfner. Számos fekete-fehér illusztrációval. Lotz Károly (1833-1904) festőművész halálának alkalmából róla szóló írásokkal, műveinek reprodukcióival, kihajtható melléklettel ("Lotz Károly emlékezetére"). Kiadói tűzött papírkötés, sérült, kissé hiányos borítóval, az elülső borító lejár,...

1 600 HUF
4,15
4,57

Johannes Itten: A színek művészete. A szubjektív élmény és objektív megismerés, mint a művészethez vezető utak. Tanulmányi kiadás. Fordította Karátson Gábor. Bp.,2000, Göncöl. Kiadói kartonált papírkötés, enyhén sérült papír védőborítóval
16656.

2 400 HUF
6,22
6,86

Artner Tivadar: Ló és lovas a művészetben. Bp.,1982,Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
16657.

1 000 HUF
2,59
2,86

Ganz Gaudí. Barcelona, 2002, Editorial Escudo de Oro, 96 p. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
16658.

2 400 HUF
6,22
6,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF