Books: Gastronomy and Gardening Number of items: 69
2746836
17114
428
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
Horn János: Szilva termesztése. Bp., 1936, Növényvédelem és Kertészet. Kiadói kissé sérült spirál-kötés, kissé foltos borítóval, foltos címlapon intézményi bélyegzővel, helyenként kissé foltos lapokkal.
1 600 HUF
2746793
17115
428
Other collectibles
Ébényi Gyula: A szőlő, gyümölcsös, konyha és virágoskert trágyázása. Bp.,1938, Növényvédelem és Kertészet. Kiadói kissé sérült spirál-kötés, kissé foltos borítóval, foltos címlapon intézményi bélyegzővel, helyenként kissé foltos lapokkal.
1 600 HUF
2746940
17116
428
Other collectibles
Betnár Béla (főszerk.): A magyar kertészet és külföldi kapcsolatai. Bp. - Drezda - Aalsmeer, 1927, "A Világ Kertészete Írásban és Képben" Nemzetközi Kertészeti Lexikonnak "A dunaállamok kertészete" című sorozata kiadóhivatala. 436+2 p. Kiadói sérült papírkötés, részben felvágatlan. Ritka!
3 000 HUF
2743645
17117
428
Other collectibles
Biofüzetek 1-2-3-14-15. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
3 000 HUF
2743648
17118
428
Other collectibles
Biofüzetek 1-2-3-4-5-6. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2 400 HUF
2743281
17119
428
Other collectibles
Dr. Szőllősy Lajos: A táplálkozás. A Magyar Szemle Kincsestára. Bp., 1929, Magyar Szemle Társaság, 79+(1) p. Átkötött egészvászon-kötésben, kissé foltos borítóval.
1 400 HUF
2741213
17120
428
Other collectibles
Töttős Gábor: A szekszárdi szőlő és bor. A történelmi borvidék története a kezdetektől a II. világháborúig. Szekszárd, 1987, Szekszárdi-ny. 188 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 200 HUF
2736534
17121
428
Other collectibles
cca 1935 Dr Oetker 2 db receptfüzet
3 000 HUF
2743192
17122
428
Other collectibles
3 600 HUF
2743356
17123
428
Other collectibles
1961 Vendéglátás. 1-12. sz. Félvászon-kötésben, kopott borítóval.
3 600 HUF
2743354
17124
428
Other collectibles
1960 Vendéglátás. 1-12. + Jubileumi különszám. Félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval.
3 600 HUF
2742850
17125
428
Other collectibles
Moldoványi Ákos: "Kertész legyen, ki boldogságra vágyik!" DEDIKÁLT! Bp., 1986, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035