5 000 HUF
Asztalos Miklós: II. Rákóczi Ferenc és kora. Bp., 1934, Dante (Hornyánszky Viktor-ny.), 492 p.+ 32 t. (képtáblák) + 1 kihajtható térkép. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, a térképen szakadással, két lap kijár.