2 400 HUF
Bismarck, [Fürst Otto von]: Gedanken und Erinnerungen. Die drei Bände in einem Bande. [Egy kötetben]. Stuttgart-Berlin, 1928, J. G. Cotta, 751+(1) p. Német nyelven. Átkötött, aranyozott gerincű félbőr-kötésben, felül aranyozott lapélekkel, a borítón és a gerincen kis sérülések, belül jó állapotban.