8 000 HUF
20
Breit József, Doberdói: A magyarországi 1918/19. évi forradalmi mozgalmak és a vörös háború története I. köt.: A Károlyi korszak főbb eseményei. Bp.,1925, M. Kir. Hadtörténelmi Levéltár,(Stephaneum-ny.), 236 p.+2 t.(kihajtható térképvázlat, az egyik nagyméretű: 43x61 cm.) Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotban. Ritka!