1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Jakubovszkij I.I.: Égő föld. 1976., Zrínyi Katonai Kiadó, Kossuth Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. A papírborító sérült, szakadozott. Egyébként szép állapotú.