3 800 HUF
Kossuth Lajos: Irataim az emigráczióból. I. köt.: Az 1859-ki olasz háború korszaka. Bp., 1880, Athenaeum, 1 t. + XXX+(2)+526+(1) p. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, a borÃtón kis sérülésekkel, foltokkal, helyenként kissé foltos lapokkal.