17182. 428. Closed Online auction Books: Hunting
1 800 HUF
0 HUF
Bársony István: Az én világom. Bp., 1925, Stádium, 1 t. + 328 p. Első kiadás. Átkötött, aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, a hátsó borítón némi kopással, egyébként jó állapotban.
Photo of the item taken by : tg