Books: Hunting Number of items: 20
2743503
17171
428
Books: Hunting
Other collectibles
Nikolits György: Vadászati útmutató, a vadászat ismereteinek könyve. Bp., 1941-1942. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
18 000 HUF
2746855
17172
428
Books: Hunting
Other collectibles
Ribiánszky Miklós-Woynarovich Elek: Hal, halászat, halgazdaság. Bp., 1962., Mezőgazdasági. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé szakadt borítóval.Megjelent 2200 példányban.
3 000 HUF
2746860
17173
428
Books: Hunting
Other collectibles
Szabolcs József: Az erdei szalonka. Bp., 1974, Mezőgazdasági. Második, javított kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
4 000 HUF
2746870
17174
428
Books: Hunting
Other collectibles
Matula Gy. Oszkár: Halak és emberek. Hétköznapi történetek hétköznapi emberekről egy válságos korszakban. [Pécs], 2010, Matula Press. Kiadói papírkötés.
2 000 HUF
2746835
17175
428
Books: Hunting
Other collectibles
Videcz Ferenc: Vadász voltam egykoron. [Bp., 1999.], Nimród Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott (23./300) példány.
2 000 HUF
2746848
17176
428
Books: Hunting
Other collectibles
Szálkeresztben. Tizenöt külföldön élő magyar vadász írása. Összeáll.: Kovács László. [Bp., 1999.], Nimród Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott (93./300) példány.
2 000 HUF
2746865
17177
428
Books: Hunting
Other collectibles
Danis István-Vuray György: Halász - vadász. A Magyarországon megjelent halászati, horgászati és vadászati folyóiratok jegyzéke, 1857-2016. Bp., 2017, Duna-Mix. Kiadói kartonált papírkötés.
3 000 HUF
2744529
17178
428
Books: Hunting
Other collectibles
Homoki-Nagy István: Gyöngyvirágtól lombhullásig. Színes filmmel vadmadarak után. Bp., 1957, Bibliotheca. Második kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, tulajdonosi bejegyzéssel, erősen hiányos kiadói papír védőborítóval.
1 600 HUF
2653090
17179
428
Books: Hunting
Other collectibles
Homoki-Nagy István: Hegyen-völgyön. H.n., é.n., Homoki-Nagy István Bérkilövő Vadásztársaság. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált kötés.
1 000 HUF
2742861
17180
428
Books: Hunting
Other collectibles
Földes László: Vadászkalandok vad tájakon. Bp.,1987., Népszava. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval,
1 000 HUF
2742065
17181
428
Books: Hunting
Other collectibles
Róna István: Nagyhírű vadászok nyomában. Bp., 1971., Táncsics., félvászon borítóval
1 000 HUF
2743399
17182
428
Books: Hunting
Other collectibles
Bársony István: Az én világom. Bp., 1925, Stádium, 1 t. + 328 p. Első kiadás. Átkötött, aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, a hátsó borítón némi kopással, egyébként jó állapotban.
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035