3 db judaika könyv: Imakönyv az év minden napjára. Kiadja: A Pesti Izr. Hitközség. Bp., é.n. (cca 1930), Schlesinger József, (6)+368 p. Első kiadás. A Pesti Izraelita Hitközség bélyegzőjével. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, néhány kijáró lappal. + Szentírás a család és az iskola részére. [I. és IV. köt.] I. köt.: A tóra öt könyve. IV. köt.: A szent ...
Koltai Ferenc: Pápa-Bergen-Belsen-Pápa (... hogy a megtörténtek ne merüljenek feledésbe). Pápa, 2014, Jókai Mór Városi Könyvtár. Kiadói papírkötés, papír védőborítóval, jó állapotban.