Books: Military Number of items: 26
2743883
16537
428
30000
Books: Military
Other collectibles
Tolnai: A világháború története 1914-1918. Diplomáciai okiratok, hivatalos jelentések, szemtanúk hiteles följegyzései és eredeti adatok nyomán. Átdolgozott második kiadás, I-X. kötet. Bp, [1928-1930], Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Számos fekete-fehér fotóval, térképpel. Aranyozott, festett kiadói félvászon kötésben, kopottas állapotban.
30 000 HUF
2743678
16538
428
Books: Military
Other collectibles
H. Schmid: Handbuch für Unteroffiziere. Wien, 1915, Selbstverlag. Kartonált kötés, kopottas állapotban.
20 000 HUF
2701810
16539
428
Books: Military
Other collectibles
Peter Hore: Csatahajók enciklopédiája. Ford.: Márkus János, Munteán László. Bp., 2008., Athenaeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
16 000 HUF
2701864
16540
428
Books: Military
Other collectibles
16 000 HUF
2701795
16541
428
Books: Military
Other collectibles
2 800 HUF
2701781
16542
428
Books: Military
Other collectibles
Bak József - Bak Ferenc: Hadihajók II. Típuskönyv. Bp., é.n., Zrínyi Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés
2 800 HUF
2721821
16543
428
Books: Military
Other collectibles
Dr. Csonkaréti Károly, Benczúr László: Haditengerészek és folyamőrök a Dunán. A Császári (és) Királyi Haditengerészet Dunaflottillájától a Magyar Királyi Honvéd Folyamerőkig (1870-1945). Bp., (1991), Zrínyi. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés
1 200 HUF
2742732
16544
428
Books: Military
Other collectibles
Tomsics Emőke: Háborúképek. Amatőrök és haditudósítók harctéri felvételei az első világháborúból. Bp., 2016, Magyar Nemzeti Múzeum-Kossuth Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
2 800 HUF
2743870
16545
428
Books: Military
Other collectibles
Varsa Imre: Három év a cári Oroszországban (Egy hadifogoly naplója) 1915-1918. H.n., é.n. Újrakötött egészvászon kötés, kopottas állapotban.
4 000 HUF
2743876
16546
428
Books: Military
Other collectibles
Reszneki Zákó András: Őszi harcok 1944. Bp., 1991, Kráter. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
3 000 HUF
2645223
16547
428
Books: Military
Other collectibles
Pataky Iván, Rozsos László, Sárhidai Gyula: Légi háború Magyarország felett. II. köt. Bp., 1992, Zrínyi Kiadó, 361+(2) p. Számos fekete-fehér fotóval. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 200 HUF
2744303
16548
428
Books: Military
Other collectibles
Homor György: Szovjet csapatkivonás térségünkből. DEDIKÁLT! Pápa, 2009. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035