16550. 428. Closed Online auction Books: Military
1 000 HUF
0 HUF
Madelung, Aage: A Kárpátokon innen és túl (haditudósítások). Bp., 1917, Athenaeum. Félvászon kötés, kopottas állapotban, bélyegzővel.
Photo of the item taken by : tg