17198.
428. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 200 HUF
Dr. Mosonyi János: Idegrendszerünk. A Magyar Szemle Kincsestára 93. sz. Bp., 1943, Magyar Szemle Társaság, 77+(3) p. + 1 t. (levelezőlap). Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, néhány sérült lappal, helyenként kissé foltos.