17208.
428. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
3 000 HUF
Huszár György: A magyar fogászat története. Bp., 1965, Országos Orvostörténeti Könyvtár, 266 p. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé foltos, sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 600 példányban. A szerző által Dr. Fábián Tibor (1934-2019) fogorvos, a Semmelweis Egyetem professzora részére DEDIKÁLT példány.