17194.
428. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
2 800 HUF
[Johnson, William Samuel] Johnson W. Sámuel: Miből lesz a termés. Kézi könyv a légkörről és a talajról, a gazdasági növények táplálása szempontjából. Ford.: Balás Árpád és Mendlik Alajos. A Természettudományi Könyvkiadó Vállalat XIV. kötete. Bp., 1878, K. M. Természettudományi Társulat, VI+360 p. Kilenc szövegközi fametszetű illusztrációval. Korabeli átkötött félvászon-kötésben, tulajdonosi névbejegyzéssel, "Gyümölcsészeti egylet Tisza-Füreden alakult 1881-ben" bélyegzőkkel, kopottas borítóval, helyenként, kissé sérült lapszélekkel, kissé foltos lapokkal.