17197.
428. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 400 HUF
Moesz Gusztáv: A gombák. Kincsestár - A Magyar Szemle Társaság Kis Könyvtára 90. sz. Bp., 1943, Magyar Szemle Társaság, 80 p. Kiadói papÃrkötés, kissé sérült borÃtóval, a borÃtón és a cÃmlapon gyűrÅ‘désekkel.