17215.
428. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Vegyészek zsebkönyve. Szerk.: Preisich Miklós. Bp., 1963, Műszaki Könyvkiadó, 1118 p. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, helyenként kissé ázott, foltos lapokkal.