Trunkos András: 20 év a Bikiniben. A művész, D. Nagy Lajos által DEDIKÁLT példány. hn., 2002, Teuro. Kiadói papírkötés. + D. Nagy Lajost ábrázoló fotó, 8x11 cm. 1992 Bikini 10 éves jubileumi szuperkoncert fogadására szóló jegy, 2002 Bikini lemezbemutató koncertjegy (tiszteletjegy),
Márai Sándor: Ismeretlen kínai költő. (Kr. után a XX. századból - kézirat gyanánt.) Bp., 1994. Balassi, 52 p. Egésztáblás színes képekkel illusztrált! Kiadói bársonykötésben. Ritka!
Fekete István: Egy szem kukorica. Bp., 1944, Új Idők Irodalmi Intézet (Singer és Wolfner), 216 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, a borítón kis folttal, sarkain kis sérüléssel, egyébként jó állapotban.
Fekete István: Csi. Történetek állatokról és emberekről. Győry Miklós rajzaival. Bp., 1942, Singer és Wolfner, 251+(5) p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, jó állapotban, az előzéklapon "Tiszteletpéldány" bélyegzővel.