17370. 428. Closed Online auction Books: Other rarities
6 000 HUF
0 HUF
Babits Mihály: Jónás könyve. Bp.,(1941), Nyugat Kiadó és Irodalmi Rt., 20 sztl. lev. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval. Számozott (715./1400) példány.
Photo of the item taken by : ra