17426. 428. Closed Online auction Books: Other rarities
1 000 HUF
0 HUF
Bejlcsikov, J. F. : A korrektúraolvasás technikája. hn., én., Nyomda- és Papíripari Dolgozók Szakszervezete. Félvászon kötés, kopottas állapotban
Photo of the item taken by : karap_norbert