17534. 428. Closed Online auction Books: Other rarities
1 400 HUF
0 HUF
Huxley, Aldous: Szép új világ. Ford.: Szinnai Tivadar. Bp., [1946], Pantheon, 208 p. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, részben szétvált fűzéssel.
Photo of the item taken by : ra