3 600 HUF
13
Jókai Erdélyben. A legnagyobb magyar regényíró születésének századik forduló évében. Összeáll.: Tabéry Géza és Incze Ernő. Nagyvárad, 1925, (Sonnenfeld-ny.), 191 p. + 3 (színes) t. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott kiadói egészbőr-kötésben, a borítón apró sérülésekkel, több lap (113-128 p.) kijár. Névre szóló, kizárólag előfizetők számára készült könyv, könyvárusi forgalomba nem került.